خرید محصولات


نحوه خرید در 7 مرحله ساده انجام می شود:

استعلام محصول

سفارش محصول

انتقال پول و پرداخت بهای محصول

بررسی محصول

ارسال محصول

ترخیص کالا و کارهای گمرکی

ورود و دریافت محصول و اسناد

انواع فروش:

فروش نقدی

قرارداد فروش

فروش اعتباری

شرکت IranSouq با مشارکت کارخانه ها و تولیدکنندگان آماده ارائه انواع سنگها و مصالح ساختمانی با کمترین قیمت و بهترین کیفیت به سراسر دنیا می باشد.

شرکت ایرانسوق که کارخانه تولید و فرآوری سنگ خود را دارد و نماینده انحصاری بسیاری از کارخانه های تولید سنگ و معادن سنگهای عقیق ، مرمر ، تراورتن و گرانیت است ، از نظر قیمت و کیفیت در سطح جهانی قرار دارد. به این ترتیب فروشندگان دولت می توانند بدون واسطه این نوع سنگ های ساختمانی را به ساده ترین روش خریداری کنند.

محصولات ایران شامل اسلب ، کاشی و بلوک های اونیکس ، مرمر ، تراورتن ، گرانیت و بازالت است. ایران یکی از کشورهایی است که بالاترین میزان تولید و صادرات سنگ را به کشورهای مختلف جهان دارد و قیمت تمام شده محصولات در ایران ارزانتر از قیمت سایر کشورهای جهان است.

ما همچنین با فراهم آوردن بستر مناسب برای حمل کالا از ایران به سراسر جهان ، با تسهیل روند خرید محصولات برای بازرگانان ، توانستیم و بدین ترتیب بازرگانان بدون واسطه به راحتی به محصولات ما و انواع سنگ های ایرانی دسترسی پیدا کنند.

چگونه محصولات خود را در هفت مرحله ساده خریداری کنیم؟

برای قیمت ها تماس بگیرید:
قیمت کالاها و محصولاتی که ما نمایش می دهیم به صورت روزانه در وب سایت شرکت قرار می گیرند ، جایی که مشتریان می توانند قیمت ها و مشخصات محصولات را در قسمت محصولات ما مشاهده کنند و در صورت سفارش زیاد تخفیف در قیمت محصولات وجود دارد . می توانید اطلاعات مربوط به تخفیفات و همچنین نرخ حمل و نقل را در قسمت سفارش محصول و سایر کانالهای ارتباطی از جمله WhatsApp بدست آورید و مشخصات و مقدار لازم برای محصول را ارسال کنید. پس از ادامه کار ، قیمت و سایر اطلاعات در اسرع وقت برای شما ارسال می شود.

اطلاعات مربوط به محصولات جدید ما نیز روزانه در صفحات شرکت فیس بوک از جمله قیمت ها ، مشخصات ، عکس ها و فیلم ها ارسال می شود. همچنین تخفیف و فروش ویژه ای در صفحه فیس بوک وجود دارد بنابراین توصیه می شود صفحه فیس بوک را دنبال کنید تا محصولات جدید را از دست ندهید و از تخفیف و تخفیف ویژه بهره مند شوید.

اگر به مصالح ساختمانی یا سنگهای خاصی از ایران نیاز دارید که در محدوده محصولات ما نیستند و توسط شرکت ما تهیه نشده اند ، می توانید از طریق واتس اپ ، ایمیل ، تماس تلفنی و … با شرکای ما تماس بگیرید تا درخواست خود را ارسال کنید. پس از ادامه کار ، همکاران ما در صورت امکان قیمت و مشخصات کالای درخواستی را برای شما ارسال می کنند.

لازم به ذکر است که تمام قیمت هایی که ارائه می دهیم قیمت های سنگ کارخانه هستند.

هزینه های حمل محصولات مختلف از ایران به مکان های مختلف نیز توسط ما در وب سایت و فیس بوک اعلام می شود ، اگر به قیمت حمل و نقل دقیق به مقصد مورد نظر خود نیاز دارید ، می توانید سفارش خود را برای شرکای ما ارسال کنید. که شامل نوع کالا ، مقدار سفارش ، مقصد کالا ، بهترین و ارزانترین روش حمل کالا ، زمان ارسال کالا و سایر اطلاعاتی است که از شما مطلع می شوید.

نحوه سفارش کالا:
پس از استعلام قیمت ، اگر قیمت محصول برای شما مناسب باشد ، به مرحله سفارش محصول می رسیم.

در این مرحله فاکتور (پیش فاکتور) از طریق IranSouk از طریق ایمیل و WhatsApp برای شما ارسال می شود. در این فاکتور کلیه اطلاعات محصول از جمله نوع کالا ، مشخصات ، قیمت ، مقدار سفارش و … ذکر شده است. این فاکتور جنبه رسمی دارد و اگر مشتری مبلغی را واریز کند ، ما ملزم به ارسال محصول هستیم.

محصولات ما به سه روش مختلف به فروش می رسند:

وجه نقد قبل از اعزام (T-T)
پرداخت پس از دریافت کالا (نقدی هنگام تحویل)
فروش اعتباری و برای مدت معین (حساب باز)
پرداخت نقدی قبل از اعزام:
به این ترتیب پس از ثبت سفارش ، فاکتور توسط ما (شرکت ایرانسوک) برای شما ارسال می شود و فاکتور طبق مرحله سوم توسط شما پرداخت می شود و پس از آن کالاها و اسناد برای شما ارسال می شود. لازم به ذکر است که در صورت سفارش شما مطابق با قوانین مرکز تجارت جهانی (ITC) قراردادی بین ایرانسوک و مشتری منعقد می شود تا اطمینان کافی برای دریافت کالای سفارش داده شده طبق سفارش را داشته باشید. امضا در دفتر اسناد رسمی برای شما پست می شود و پس از دریافت قرارداد ، هزینه را پرداخت خواهید کرد.

در این روش ، پس از آماده سازی کالا ، شما یا نماینده شما می توانید برای بررسی کالا به ایران سفر کنید و هنگامی که کالا در حضور شما به شرکت حمل و نقل تحویل می شود ، کالا توسط شما دریافت می شود.

لازم به ذکر است که برای مشتریانی که برای اولین بار با ما کار می کنند ، پرداخت ودیعه ضروری است و سپس کالاها آماده می شوند.

پرداخت پس از دریافت کالا:
به این ترتیب پس از درخواست مشتری سفارش خرید ، فاکتور توسط ما (ایرانسوک) برای مشتری ارسال می شود و پس از پایان سفارش توسط مشتری ، قرارداد بین ایرانسوک و مشتری منعقد می شود.

سپس پس از تهیه کالا ، برای مشتری ارسال می شود. مشتری پس از دریافت کالا ، مبلغ را پرداخت می کند.

لازم به ذکر است که این روش برای مشتریانی در نظر گرفته شده است که سابقه خرید از شرکت ما را دارند یا دارای اعتبار اعتباری مناسبی هستند و این تأیید توسط شرکت های بین المللی انجام می شود.

فروش اعتباری و برای مدت معین:
به این ترتیب پس از درخواست مشتری سفارش خرید ، فاکتور توسط ما (شرکت Eransouq) برای وی ارسال می شود و پس از پایان سفارش توسط مشتری ، قرارداد بین شرکت ما و مشتری منعقد می شود.

سپس پس از آماده شدن کالا ، برای مشتری ارسال می شود و مشتری مبلغ مورد نیاز را به موقع پرداخت می کند.

لازم به ذکر است که این روش برای مشتریانی در نظر گرفته شده است که سابقه خرید از شرکت ما را دارند یا دارای اعتبار اعتباری مناسبی هستند و برای بازپرداخت مبالغ باید تضمین های کافی توسط مشتری ارائه شود.

نحوه انتقال پول:
پس از تکمیل سفارش خرید و عقد قرارداد ، به مرحله انتقال وجوه و پرداخت کالا می رسیم.

در حال حاضر و با توجه به شرایط خاص ایران امکان پرداخت از طریق آن وجود ندارد